• De schaatstrainingsvereniging van de Krimpenerwaard

  • De schaatstrainingsvereniging van de Krimpenerwaard

  • De schaatstrainingsvereniging van de Krimpenerwaard

  • De schaatstrainingsvereniging van de Krimpenerwaard

  • De schaatstrainingsverenging uit de Krimpenerwaard

Sacha van der Weide en Pim Stuij clubkampioenen 2022

Sacha van der Weide en Pim Stuij clubkampioenen 2022

Zaterdag 19 maart was het zo ver, na 2 jaar waarin we geen clubkampioenschappen konden organiseren, werd er gestreden om het eremetaal. Er stonden 111 deelnemers aan de start en langs de baan heerste een gezellige sfeer. Dank aan iedereen die deze wedstrijd heeft mogelijk gemaakt en bedankt voor de support. Sacha van der Weide en Pim Stuij werden beide, voor het eerst, algemeen clubkampioen. Bekijk de totale uitslagen door op de knop te klikken, het klassement met foto’s per categorie staat lager op deze pagina.

Uitslagen clubkampioenschappen 2022

Uitslagen pupillen

100 meter meisjes

  1. Annika Korpershoek
  2. Floortje Korpershoek
  3. Isolde de Koster

100 meter jongens

  1. Jurre Nuyt
  2. Peter de Bruin
  3. Hilke van der Knijff

500 meter meisjes

  1. Annika Korpershoek
  2. Floortje Korpershoek
  3. Isolde de Koster

500 meter jongens

  1. Jurre Nuyt
  2. Peter de Bruin
  3. Twan van Duuren

Klassement meisjes

  1. Annika Korpershoek
  2. Floortje Korpershoek
  3. Isolde de Koster

Klassement jongens

  1. Jurre Nuyt
  2. Peter de Bruin
  3. Hilke van der Knijff

Uitslagen junioren C

500 meter meisjes

  1. Esmee Zijderlaan
  2. Isa Oudenes
  3. Frederique Broere

500 meter jongens

  1. Daan van Zwienen
  2. Koen van Zwienen
  3. Felix Harleman

500 meter meisjes

  1. Esmee Zijderlaan
  2. Isa Oudenes
  3. Frederique Broere

500 meter jongens

  1. Daan van Zwienen
  2. Koen van Zwienen
  3. Felix Harleman

Klassement meisjes

  1. Esmee Zijderlaan
  2. Isa Oudenes
  3. Frederique Broere

Klassement jongens

  1. Daan van Zwienen
  2. Koen van Zwienen
  3. Felix Harleman

Uitslagen junioren B

500 meter meisjes

  1. Susanne Prins
  2. Anne van Duuren
  3. Noa Bruinsma

500 meter jongens

  1. Rico Rufi
  2. Berto Anker
  3. Sam Mayenburg

1000 meter meisjes

  1. Anne van Duuren
  2. Noa Bruinsma
  3. Anouk van den Heuvel

1000 meter jongens

  1. Berto Anker
  2. Rico Rufi
  3. Sam Mayenburg

Klassement meisjes

  1. Anne van Duuren
  2. Noa Bruinsma
  3. Susanne Prins

Klassement jongens

  1. Rico Rufi
  2. Berto Anker
  3. Sam Mayenburg

Uitslagen junioren A

500 meter dames

  1. Iris Mulder
  2. Liza van Beek

500 meter heren

  1. Pim Stuij
  2. Peye de Ruiter
  3. Dennis Vergeer

1000 meter dames

  1. Iris Mulder
  2. Liza van Beek

1500 meter heren

  1. Pim Stuij
  2. Dennis Vergeer
  3. Peye de Ruiter

Klassement dames

  1. Iris Mulder
  2. Liza van Beek

Klassement heren

  1. Pim Stuij
  2. Peye de Ruiter
  3. Dennis Vergeer

Uitslagen neo-senioren

500 meter dames

  1. Sacha van der Weide
  2. Lianne Koetsier
  3. Noa Kleijnendorst

500 meter heren

  1. Jesse Stam
  2. Joost de Jong
  3. Leon de Hoop

1000 meter dames

  1. Sacha van der Weide
  2. Lianne Koetsier
  3. Maxime van Stam

1500 meter heren

  1. Joost de Jong
  2. Flo van der Vlist
  3. Gerben van Leeuwen

Klassement dames

  1. Sacha van der Weide
  2. Lianne Koetsier
  3. Maxime van Stam

Klassement heren

  1. Joost de Jong
  2. Flo van der Vlist
  3. Leon de Hoop

 

Uitslagen senioren / masters

500 meter dames senioren/masters

  1. Lijnie Boele
  2. Laetitia Link
  3. Ilona Markus

500 meter heren senioren

  1. Remco Boere
  2. Paul Mudde
  3. Arjan de Jong

500 meter heren masters

  1. Rob van Zwienen
  2. Arjan Bakker
  3. Robbert-Jan Neven

1000 meter dames senioren/masters

  1. Laetitia Link
  2. Lijnie Boele
  3. Ilona Markus

1500 meter heren senioren

  1. Remco Boere
  2. Paul Mudde
  3. Arjan de Jong

1000 meter heren masters

  1. Rob van Zwienen
  2. Arjan Bakker
  3. Robbert-Jan Neven

Klassement dames senioren/masters

  1. Laetitia Link
  2. Lijnie Boele
  3. Ilona Markus

Klassement heren senioren

  1. Remco Boere
  2. Paul Mudde
  3. Arjan de Jong

Klassement heren masters

  1. Rob van Zwienen
  2. Arjan Bakker
  3. Robbert-Jan Neven