ALLE ACTIVITEIEN TOT IN IEDER GEVAL 6 ARPIL AFGELAST

GEEN CLUBKAMPIOENSCHAPPEN, GEEN TRAININGEN, GEEN VERGADERINGEN, GEEN JEUGD ELFSTEDENTOCHT

  • De schaatstrainingsverenging uit de Krimpenerwaard

  • De schaatstrainingsverenging uit de Krimpenerwaard

  • De schaatstrainingsverenging uit de Krimpenerwaard

  • De schaatstrainingsverenging uit de Krimpenerwaard

Eregalerij

Ereleden, Leden van verdienste, Roel van der Bas penning, Clubkampioenen

Zie hieronder een overzicht van:
– Ereleden
– Leden van verdienste
– Roel van der Bas penning
– Clubkampioenen

Ereleden

Gijs Broere

Balt van Eesteren

Jerry van Herk

Wim van Herk

Leen van den Heuvel

Jan Prins

Patrick Roest

Leen Timmerman

Hein Vergeer

Leo Visser

Leden van Verdienste

Paul Borsje

Maarten Boudestein

Hilda Doets – Anker

Wim van Duuren

Yvonne van Everdingen

Henk Fredrikze

Paul Fredrikze

Paul Klomp

Erik Jan Kooiman

Ineke Kooiman – van Homoet

Jan Kooiman

Hein Otterspeer

Teus Potuyt

Frans Rietveld

Koos Sloof sr.

Richard Stolwijk

André van der Toorn

Jan van de Velde

Cees Vermeulen

Marius van Zwienen

Roel van der Bas Penning

1992 – Dikkie van der Bas

1993 – Peter Blanken

1994 – Ger Boelsma

1995 – Jeugdschaatsen Krimpenerwaard

1996 – Leen Timmerman

1997 – Frans Rietveld

1998 – Johan van der Vlist

1999 – Bert Hertog

2000 – Gerda Honkoop

2001 – Ben Sloof

2002 – Paul Frederikze

2003 – Richard Stolwijk

2004 – Paul Gouwens

2005 – Cees Noorlander

2006 – Arie Noorlander

2008 – Agatha Dogterom

2009 – IJsclubs Krimpenerwaard

2011 – Bart Geling

2012 – Ferd Veelenturf en Arian Scheer

2013 – Jan en Ineke Kooiman

2014 – Ron van Herk

2015 – Hilda Doets

2016 – Jacob Kleibeuker

2017 – Jerry van Herk

2018 – Stephan Tellier

2019 – Bert Timmerman

Clubkampioenen

JaarPlaatsHerenDames
1967DeventerEddie MaanGonnie Sloof
1968DeventerEddie MaanGonnie Sloof
1969AmmerstolEddie MaanGonnie Sloof
1970AmmerstolEddie MaanJanneke van Capellen
1971DeventerJan KooimanRinie van der Bas
1972UtrechtJan KooimanIneke van Homoet
1973UtrechtDick BodegomIneke van Homoet
1974UtrechtJan KooimanIneke van Homoet
1975UtrechtKlaas RenesIneke van Homoet
1976UtrechtJan KooimanIneke van Homoet
1978Den HaagJan KooimanIneke Kooiman-van Homoet
1979Den HaagHein VergeerIneke Kooiman-van Homoet
1980Den HaagHein VergeerIneke Kooiman-van Homoet
1981Den HaagHein VergeerIneke Kooiman-van Homoet
1982Den HaagKo HofstedeIneke Kooiman-van Homoet
1983Den HaagKo HofstedeIneke Kooiman-van Homoet
1984Den HaagKo HofstedeSaskia van den Dool
1985SchoonhovenLeen van den HeuvelSaskia van den Dool
1986Den HaagLeo VisserAnnet Snel
1987Den HaagRichard StolwijkAnnet Snel
1988Den HaagRaymond BrugmansIneke Kooiman-van Homoet
1989Den HaagRaymond BrugmansSuzette Timmerman
1990Den HaagRaymond BrugmansIneke Kooiman-van Homoet
1991Den HaagRaymond BrugmansSandra Schoonderwoerd
1992Den HaagHans Peter KooistraSandra Schoonderwoerd
1993Den HaagEeuwoud van der ZijdeDorian Schoonderwoerd
1994Den HaagEeuwoud van der ZijdeDorian Schoonderwoerd
1995Den HaagJacob KleibeukerDebora Peter
1996Den HaagJacob KleibeukerIneke Kooiman-van Homoet
1997Den HaagJacob KleibeukerIneke Kooiman-van Homoet
1998Den HaagJacob KleibeukerHetty Verhoef
1999Den HaagKees de RuijterHetty Verhoef
2000Den HaagKees de RuijterHetty Verhoef
2001Den HaagKees de RuijterWilleke van Buren
2002Den HaagKees de RuijterEdith den Boer
2003Den HaagPeter de BruijnIris Slappendel
2004Den HaagPeter de BruijnJolanda Spruit
2005Den HaagPeter de BruijnJolanda Spruit
2006Den HaagHein OtterspeerJolanda Spruit
2007Den HaagBert van BurenAnne Heijkoop
2008Den HaagHein OtterspeerSanne van der Wal
2009Den HaagHein OtterspeerMirjam Tuls
2010NijmegenHein OtterspeerNatasja Roest
2011Den HaagHein OtterspeerSanne van der Wal
2012Den HaagPatrick RoestNatasja Roest
2013Den HaagPatrick RoestNatasja Roest
2014Den HaagPatrick RoestNatasja Roest
2015Den HaagPatrick RoestNatasja Roest
2016Den HaagPatrick RoestNatasja Roest
2017Den HaagPatrick Roest & Jesse StamSandra Dekker
2018Den HaagPatrick RoestSandra Dekker
2019Den HaagRemco SchoutenSandra Dekker