16-02-2019 - AL, NK Masters
Cat. 500 1000 1500 3000 5000
Ard Neven MB 44:31 2:13:47 4:41:67
Paul Mudde SB 41:82 2:08:08 4:34:86
Ferd Veelenturf ME 44:73 2:20:95 5:07:80
Wim van Duuren MG 47:46
Frans Rietveld MG 50:26 1:41:86 2:36:94 5:29:22 pr
Arjan Bakker MD 41:75 2:04:80 4:16:58 7:09:73 pr
Sandra van Wijngaarden MB 48:28 1:38:29 2:33:52
Lijnie Boele MC 47:32 1:34:11 2:25:04 5:14:87

10-02-2019 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Zo-ochtend
Cat. 500 1000
Bram den Outer PA 52:67 1:47:82
Koen van Zwienen PC 52:97 1:48:45 pr
Stijn den Outer PC 57:20 1:58:72
Jurre Nuyt PD 54:30 1:51:83 pr
Anne van Duuren PA 52:30 pr 1:48:57 pr
Noa Bruinsma PA 53:01 1:52:29 pr
Ivanka Kogelman PA 53:94 1:52:56
Daan van Zwienen PB 48:17 1:41:16
Kees de Boom PA 47:31 1:37:61
Tim Groeneveld C2 1:28:83 pr
Thijs van den Heuvel C2 1:32:26 pr

10-02-2019 - BR, Baanwedstrijd
Cat. 100 300 500 1000
Sandra van Wijngaarden MB 13:08 pr 31:00 pr 49:05
Tim Groeneveld C2 11:52 27:41 43:48 pr
Lijnie Boele MC 46:86 1:36:10

09-02-2019 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Za-avond
Cat. 3000
Carl von Lindern MC 5:06:62
Kayleigh Hartog B1 5:50:62 pr
Iris Mulder B1 5:32:42
Dennis Vergeer B1 4:46:12 pr
Liza van Beek B1 5:33:60 pr
Wim Rook MC 5:52:22 pr
Jasmijn Pols B2 5:58:85 pr
Thomas van Herk B2 5:11:55
Joost de Jong B2 4:24:08 pr
Willem Jan Knibbe MC 4:54:05
Ivan Slingerland B2 4:41:56 pr
Peter Spek MB 5:00:46
Kas van der Vlist MD 6:08:80
Ron Doets MD 5:05:86 pr
Ferd Veelenturf ME 5:02:33

09-02-2019 - UT, Regio ZW Supersprint Jun C en B
Cat. 100 100 300 300
Noa Kleijnendorst B2 11:62 11:73 28:45 28:55
Diede de Vries C2 11:46 11:22 pr 27:71 27:79
Jillian Knook C1 11:67 11:57 pr 27:82 27:73
Peye de Ruiter B1 10:64 10:66 26:15 26:06

07-02-2019 - IZ, WK afstanden 2019
Cat. 1500 5000 10000
Patrick Roest N4 1:44:97 6:11:70 12:53:34

03-02-2019 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Zo-avond
Cat. 500 3000
Remco Boere N3 43:03 4:44:85
Maxime van Stam A2 45:55 5:05:75

03-02-2019 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Zo-selectie
Cat. 100 300 500 1000 1500
Diede de Vries C2 11:42 pr 27:94 43:56
Flo van der Vlist A1 10:99 25:50 39:75
Jillian Knook C1 11:59 pr 27:62 43:66
Kees de Ruijter C1 47:28 2:24:07 pr
Carl von Lindern MC 48:30 1:35:73
Sita Vermeulen B2 49:32 1:41:06
Kiki Tellier A1 44:99 2:24:77
Peye de Ruiter B1 40:94 pr 1:24:73 pr

03-02-2019 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Zo-ochtend
Cat. 500 1500
Tess de Jong C1 53:10 2:51:14 pr
Jopie von Lindern C1 52:84 2:45:38 pr
Susanne Prins C1 51:63 2:50:57
Lente Rietveld C1 53:59 2:52:66 pr
Tim Groeneveld C2 44:54 2:20:03

01-02-2019 - , ISU World Cup
Cat. 500 1000
Hein Otterspeer SA 35:48 1:10:39

01-02-2019 - GR, Nederlands junioren kampioenschap
Cat. 500 1000 1500 3000
Sacha van der Weide B2 41:06 pr 1:23:04 pr 2:10:21 4:47:35
Pim Stuy B1 38:46
Jillian Knook C1 43:45 2:19:71
Inge de Heer A1 1:05:37 1:25:38 2:13:75

27-01-2019 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Zo-selectie
Cat. 500 1000
Flo van der Vlist A1 39:58 1:18:31 pr
Sjoerd IJzerman A1 40:16 1:18:76
Sacha van der Weide B2 41:69 1:23:62
Pim Stuy B1 38:79 1:18:10
Diede de Vries C2 43:47 1:43:58
Kees de Ruijter C1 46:43 pr 1:33:21 pr

27-01-2019 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Zo-ochtend
Cat. 100 300 500
Jette Zonneveld C1 13:60 pr 33:86 pr 54:72 pr
Kees de Boom PA 12:16 pr 29:86 pr 47:09 pr
Daan van Zwienen PB 12:16 pr 29:62 pr 47:59
Ivanka Kogelman PA 13:49 34:18 54:52
Noa Bruinsma PA 13:42 pr 33:33 pr 53:81
Koen van Zwienen PC 13:74 33:03 pr 51:97 pr
Anne van Duuren PA 13:48 pr 33:12 pr 53:05 pr
Jurre Nuyt PD 13:26 pr 33:78 pr 53:30 pr
Evi de Ruijter PB 13:31 pr 33:63 pr 54:75 pr
Bram den Outer PA 13:05 pr 32:96 pr 52:21
Stijn den Outer PC 13:87 36:19 pr 57:95

26-01-2019 - DH, ZHK (neo)senioren - masters
Cat. 500 1000 1500 3000
Ard Neven MB 43:88 2:12:86 4:36:27
Paul Mudde SB 41:42 2:08:76 4:35:28
Wim van Duuren MG 47:93 2:31:55
Peter Spek MB 46:92 2:21:90 4:59:98
Laurens Rus N1 41:73 2:09:20 4:31:41
Okke Pas N1 40:93 2:07:03 4:28:40 pr
Tes van der Vlist N1 42:04 2:09:50 4:34:37
Remco Boere N3 42:98 2:17:58
Arjan Bakker MD 42:67 2:09:41 4:15:98
Sandra van Wijngaarden MB 48:40 1:39:57 2:36:80
Lijnie Boele MC 47:78 1:38:44 2:29:00
Ron Doets MD 46:94 2:26:70 5:07:23

26-01-2019 - HV, NK Sprint
Cat. 500 500 1000 1000
Hein Otterspeer SA 35:06 34:74 1:08:05 pr 1:08:22
Joost van Dobbenburgh N2 36:04 pr 35:90 pr 1:10:78 pr 1:10:51 pr

26-01-2019 - HV, NK Allround
Cat. 500 1500 3000
Sandra Dekker N1 41:43 2:03:14 pr 4:22:20 pr

20-01-2019 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Zo-avond
Cat. 500 1000
Maxime van Stam A2 45:98 1:34:10

20-01-2019 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Zo-selectie
Cat. 500 1500
Daphne de Ruiter A1 44:06 2:24:93
Kees de Ruijter C1 57:64
Diede de Vries C2 44:33 2:23:00
Peye de Ruiter B1 42:14 2:21:41
Sjoerd IJzerman A1 40:96 2:08:76
Flo van der Vlist A1 40:13 2:04:75

20-01-2019 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Zo-ochtend
Cat. 100 300 500 1500
Tim Groeneveld C2 11:61 27:99 44:33
Lente Rietveld C1 13:36 32:49 52:24
Susanne Prins C1 12:77 31:41 50:44
Jopie von Lindern C1 14:15 34:52 54:46
Romée Houdijk C1 13:12 31:98 pr 50:78
Thijs van den Heuvel C2 11:85 pr 28:96 pr 46:33
Kees de Boom PA 2:33:31 pr

19-01-2019 - , Erfurt Race
Cat. 500 500 1000 1000 1500 3000 5000
Ron Doets MD 47:32 47:27 2:28:00 5:08:23
Ferd Veelenturf ME 45:66 45:75 1:30:98 1:29:90
Gerben van Leeuwen N1 40:56 40:99 2:02:54 4:15:08
Matthijs Rus A1 41:59 1:25:35 4:45:55 8:19:82
Wim van Duuren MG 48:71 49:21 1:38:39 1:38:58
Okke Pas N1 41:85 41:72 1:20:85 pr 7:53:29 pr
Frans Rietveld MG 50:52 1:44:18 2:42:15 5:42:50
Kees Neven MF 48:11 1:42:46
Piet van Leeuwen MC 45:97 1:32:32 2:21:79 5:03:24
Paul Mudde SB 42:04 1:23:87 4:41:12 8:06:92
Carl von Lindern MC 1:34:82 1:35:48 5:09:11 8:58:18
Willem Jan Knibbe MC 1:32:57 2:21:84 4:49:06 8:12:12
Tes van der Vlist N1 1:24:03 2:09:48 8:12:18

19-01-2019 - HV, Schaatscircuit.nl
Cat. 100 300 500 1000 3000
Ard Neven MB 12:08 27:68 43:63 4:28:72
Pim Stuy B1 38:03 pr 1:16:15 pr
Kees de Ruijter C1 45:42 pr

19-01-2019 - GR, NPT 2019
Cat. 300 500 700
Koen van Zwienen PC 33:48 51:66 pr
Daan van Zwienen PB 47:31 1:07:14 pr

19-01-2019 - EN, Landelijke selectie NK allround Jun C
Cat. 500 1500
Jillian Knook C1 43:86 2:19:06 pr

13-01-2019 - DH, ZHK pupillen
Cat. 500 500
Bram den Outer PA 52:67 52:27
Kees de Boom PA 48:37 47:28 pr
Daan van Zwienen PB 47:88 47:55
Ivanka Kogelman PA 54:14 52:64
Noa Bruinsma PA 53:81 53:76
Anne van Duuren PA 53:90 54:01
Melanie Scalf PA 56:22 55:76 pr
Jurre Nuyt PD 54:48 pr 55:41 pr
Evi de Ruijter PB 55:36 54:76 pr
Koen van Zwienen PC 52:71 53:01

13-01-2019 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Zo-selectie
Cat. 500 1000
Flo van der Vlist A1 39:11 1:19:08
Jillian Knook C1 43:53 1:28:87
Kees de Ruijter C1 46:52 1:33:40 pr

13-01-2019 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Zo-avond
Cat. 500 1000
Ard Neven MB dq 1:26:99
Ferd Veelenturf ME 45:84 1:30:37
Sita Vermeulen B2 47:93 pr 1:38:15 pr
Iris Mulder B1 47:21 1:37:52
Peye de Ruiter B1 41:98 1:26:51
Dennis Vergeer B1 43:41 1:27:57 pr
Frans Rietveld MG 50:70 1:45:51
Wim Rook MC 56:20 1:53:10
Thomas van Herk B2 44:67 1:33:44 pr
Ivan Slingerland B2 41:15 1:23:68
Peter Spek MB 47:00 1:34:53
Carl von Lindern MC 48:18 1:35:41
Erik de Kluijver MC 45:11 1:31:58
Piet van Leeuwen MC 45:79 1:32:45
Ron Doets MD 46:87 1:33:45
Lijnie Boele MC 47:40 1:36:53
Kees Hofwegen MC 48:86 1:39:66
Kas van der Vlist MD 55:54 1:51:36

12-01-2019 - DH, Sprint league pure sprint
Cat. 100 300 500
Joost de Jong B2 10:84 25:52 39:96 pr
Sacha van der Weide B2 11:42 26:64 pr 42:06
Pim Stuy B1 10:75 25:04 38:84

12-01-2019 - , EK Heren 2019
Cat. 500 1500 5000 10000
Patrick Roest N4 36:59 1:46:40 6:18:21 13:26:45

12-01-2019 - HV, Trainingswedstrijd KNSB en Topteams
Cat. 1500
Sandra Dekker N1 2:03:88 pr

12-01-2019 - IZ, International Masters sprint classics 2019
Cat. 500 500 1000 1000
Sandra van Wijngaarden MB 47:60 pr 47:80 1:35:47 pr 1:35:24 pr

11-01-2019 - HV, Selectiewedstrijd landenwedstrijd Jun B
Cat. 500 1500
Sacha van der Weide B2 41:34 pr 2:09:83 pr

06-01-2019 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Zo-avond
Cat. 1500
Ard Neven MB 2:14:95

06-01-2019 - ELF, Dutch masters cup 2018-2019 finale
Cat. 500 1000
Lijnie Boele MC 46:50 1:34:59
Sandra van Wijngaarden MB 48:58 1:38:00

06-01-2019 - AL, Regioselectie NK allround Jun C
Cat. 500 1500
Jillian Knook C1 43:77 2:20:31
Diede de Vries C2 44:21 2:19:46
Thijs van den Heuvel C2 45:68 2:21:26 pr

05-01-2019 - ELF, Lekstreek in Leeuwarden
Cat. 100 500 500 1000 1500 5000
Ivan Slingerland B2 10:46 pr 41:04 2:07:25 pr
Noa Kleijnendorst B2 11:67 44:68 1:34:05
Koen van Zwienen PC 51:98 pr 1:49:14 pr
Arjan van der Velden MB 48:01 9:16:32 pr
Wim van Duuren MG 48:36 1:37:51
Jillian Knook C1 42:96 pr 1:30:83
Kayleigh Hartog B1 00:53 pr 2:43:94
Sita Vermeulen B2 48:09 pr 1:40:98
Peye de Ruiter B1 41:14 1:26:37
Dennis Vergeer B1 42:93 pr 2:13:79
Syl de Jong B1 50:96 1:46:53
Liza van Beek B1 49:25 1:42:07
Frans Rietveld MG 49:97 1:42:40
Cyril van den Wijngaard B2 47:94 1:40:14
Jasmijn Pols B2 52:57 2:42:93
Thomas van Herk B2 44:72 1:35:80
Sjoerd IJzerman A1 40:18 2:05:45
Diede de Vries C2 43:04 pr 1:28:92 pr
Maxime van Stam A2 45:74 2:24:65
Thijs van den Heuvel C2 45:57 pr 1:33:49 pr
Sam Mayenburg C1 48:47 pr
Cristian Neven MA 48:94 48:63
Stijn den Outer PC 55:57 pr 1:58:31 pr
Anne van Duuren PA 54:06 1:53:35 pr
Noa Bruinsma PA 52:51 pr 1:52:31 pr
Ivanka Kogelman PA 51:68 pr 1:49:61 pr
Rut Smit SB 50:69 pr 2:37:38 pr
Paul Mudde SB 41:46 2:09:20
Lente Rietveld C1 51:33 1:47:20
Daan van Zwienen PB 47:01 pr 1:41:19
Ferd Veelenturf ME 44:97 1:30:15
Kees de Boom PA 47:35 pr 1:39:04
Bram den Outer PA 51:05 pr 1:46:68 pr
Jopie von Lindern C1 52:76 2:47:75 pr
Tess de Jong C1 52:28 2:04:64
Romée Houdijk C1 49:52 pr 1:44:00
Mare Bakker C1 1:02:48 1:01:05
Kees Neven MF 47:42 1:36:65
Tes van der Vlist N1 42:25 2:08:10
Kees Hofwegen MC 49:61 2:29:95
Arjan Bakker MD 42:94 7:21:64
Ard Neven MB 44:45 2:12:43
Christian Verhoeff N1 47:23 pr 8:39:91 pr
Gerben van Leeuwen N1 40:78 1:20:04 7:34:98
Okke Pas N1 40:99 1:21:52 pr
Kiki Tellier A1 44:24 2:21:82
Daphne de Ruiter A1 43:74 2:20:17
Piet van Leeuwen MC 45:92 1:34:20
Joost de Jong B2 40:27 2:04:76
Carl von Lindern MC 48:04 2:26:24
Flo van der Vlist A1 38:09 pr 2:00:16
Wijnand Kooiman MC 41:65 2:08:55
Ilse Stigter A1 47:18 1:37:52
Matthijs Rus A1 41:75 1:24:97
Iris Mulder B1 1:37:97

05-01-2019 - HV, Trainingswedstrijd KNSB en Topteams
Cat. 500 1500
Sandra Dekker N1 41:70
Joost van Dobbenburgh N2 36:48 1:51:68

31-12-2018 - HV, Koninklijke Thialf Jeugdwedstrijd
Cat. 500 1000
Noa Kleijnendorst B2 44:75 1:33:16
Pim Stuy B1 38:16 pr 1:16:65 pr

29-12-2018 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Za-avond
Cat. 500 1000 3000
Kees Hofwegen MC 50:09 1:40:79
Gabriëlle Muilwijk B2 51:44 1:55:04
Sacha van der Weide B2 42:85 1:26:51
Sita Vermeulen B2 49:31 pr 1:40:20 pr
Kayleigh Hartog B1 52:63 pr 1:46:37 pr
Carl von Lindern MC 5:08:05
Piet van Leeuwen MC 5:05:81
Joost de Jong B2 4:24:56 pr
Paul Mudde SB 4:43:43

28-12-2018 - HV, ISU NK afstanden
Cat. 500 1000 1500 5000 10000
Hein Otterspeer SA 35:11 1:09:16
Joost van Dobbenburgh N2 1:11:08 pr
Patrick Roest N4 1:44:20 6:09:36 12:50:86
Remco Schouten SA 6:33:94
Erik-Jan Kooiman SB 6:22:01

26-12-2018 - HV, Kerstsprinttoernooi
Cat. 100 300 500
Pim Stuy B1 10:59 24:53 pr 38:37 pr
Joost van Dobbenburgh N2 10:32 pr 23:61 pr 36:45

24-12-2018 - DH, Amicitia jeugdwedstrijd
Cat. 100 100 300 500
Isolde de Koster PD 15:68 15:54 42:45 1:11:74
Sacha van der Weide B2 11:44 11:40 27:06
Jasmijn Pols B2 13:97 13:98 34:15 53:15
Gabriëlle Muilwijk B2 13:18 13:36 31:57 53:20
Ilse van der Linde B2 12:28 12:22 28:91 45:08
Thomas van Herk B2 11:58 pr 11:62 pr 28:36 pr 46:02
Noa Kleijnendorst B2 11:95 12:04 28:37 45:48
Joost de Jong B2 10:99 10:93 25:80 40:81
Ivan Slingerland B2 10:65 10:70 25:81 41:49
Bart Offerman PD 18:19 18:67 50:85 1:27:76
Jasper Zijderlaan PD 16:92 18:54 50:02 1:24:43
Nathanael de Jong PE 17:53 17:45 45:21 1:13:34
Loek Oudenes PE 16:22 16:46 43:80 1:15:54
Felix Harleman PC 15:83 16:12 44:24 1:16:52
Johnny van de Weerdt PC 15:37 15:75 41:89 1:12:70
Owen Knook PC 14:39 14:49 40:80 1:12:54
Sven Weers PB 14:29 14:37 38:30 1:04:38
Esmee Zijderlaan PB 15:01 15:24 40:79 1:08:15
Dennis Vergeer B1 11:85 11:68 pr 28:12 pr 44:78
Peye de Ruiter B1 10:86 10:83 26:38 42:99
Iris Mulder B1 12:29 12:38 29:75 47:57
Mats de Jong PC 15:85 14:87 pr 39:10 pr 1:13:42 pr
Evi de Ruijter PB 14:07 13:35 pr 35:46 57:17
Tim Groeneveld C2 11:42 pr 11:53 pr 44:09
Berto Anker C1 14:26 13:76 34:34 58:65
Melanie Noorlander C1 15:14 15:25 39:66 1:04:98 pr
Noa Bruinsma PA 13:68 13:47 pr 33:58 pr 55:06
Ivanka Kogelman PA 13:60 13:38 pr 33:11 pr 54:15 pr
Lente Rietveld C1 13:23 pr 13:26 pr 33:05 52:57
Kees de Ruijter C1 12:39 12:16 pr 30:18 pr 47:59
Kees de Boom PA 12:50 12:28 pr 30:54 48:32
Susanne Prins C1 12:67 12:62 pr 30:81 pr 48:90
Romée Houdijk C1 13:27 13:00 pr 32:44 51:15
Mare Bakker C1 13:98 13:81 37:35 1:00:78
Diede de Vries C2 11:47 pr 11:53 28:12 55:39
Jillian Knook C1 11:88 11:78 27:90 44:09
Kayleigh Hartog B1 14:17 13:92 pr 33:46 pr 53:93
Sita Vermeulen B2 13:21 13:14 31:57 50:16
Isa Oudenes PC 15:11 15:16 pr 44:76 1:16:33

23-12-2018 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Zo-ochtend
Cat. 100 300 500
Kees de Boom PA 12:28 pr 30:24 pr 1:01:55

23-12-2018 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Zo-selectie
Cat. 500 1000 3000
Flo van der Vlist A1 39:44 1:19:71
Sacha van der Weide B2 dq
Pim Stuy B1 4:35:30 pr

23-12-2018 - DH, Abonneementhouders wedstrijd Zo-avond
Cat. 100 300 500 1500
Tes van der Vlist N1 11:29 pr 27:04 42:57
Okke Pas N1 11:08 26:35 42:02
Ivan Slingerland B2 10:75 25:95 41:27
Laurens Rus N1 41:57 2:09:12
Gerben van Leeuwen N1 41:11 2:04:56

22-12-2018 - HV, Dutch masters cup 2018-2019 II
Cat. 500 1000 1500 3000
Lijnie Boele MC 47:91 2:24:61
Sandra van Wijngaarden MB 47:71 1:36:63
Ferd Veelenturf ME 44:75 4:56:87

21-12-2018 - HV, Trainingswedstrijd KNSB / Topteams / Deelnemers NK
Cat. 3000
Remco Schouten SA 3:47:04 pr

16-12-2018 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Zo-ochtend
Cat. 500 700 1000
Thijs van den Heuvel C2 46:18 1:03:32 pr
Lente Rietveld C1 53:49 1:17:47 pr
Susanne Prins C1 49:69 1:09:91 pr
Jopie von Lindern C1 53:75 1:13:29 pr
Tess de Jong C1 53:22 1:14:84 pr
Sam Mayenburg C1 50:33 1:10:08 pr
Bram den Outer PA 1:51:01
Ivanka Kogelman PA 1:50:45 pr
Noa Bruinsma PA 2:10:25 pr
Anne van Duuren PA 1:53:45 pr
Jurre Nuyt PD 2:00:68 pr
Stijn den Outer PC 2:01:02 pr

16-12-2018 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Zo-selectie
Cat. 100 300 500 1500
Jillian Knook C1 11:61 pr 27:56 pr 43:48
Sjoerd IJzerman A1 10:73 pr 25:79 39:61
Ilse van der Linde B2 12:10 29:16 45:14
Noa Kleijnendorst B2 11:71 28:67 45:51
Diede de Vries C2 11:48 pr 27:49 pr 44:68
Flo van der Vlist A1 10:35 pr 25:03 39:27
Arjan Bakker MD 42:81 2:04:42

16-12-2018 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Zo-avond
Cat. 500 1000 1500
Ard Neven MB 45:08 2:22:19
Ferd Veelenturf ME 45:69 2:19:45
Wim van Duuren MG 49:62 2:31:55
Frans Rietveld MG 50:84 2:42:29
Wim Rook MC 56:69 2:49:32
Peter Spek MB 46:36 2:24:56
Wilfred van Stam MC 44:63 2:44:04
Kees Hofwegen MC 49:69 2:33:58
Ron Doets MD 47:16 2:26:48
Erik de Kluijver MC 46:19 2:22:97
Carl von Lindern MC 49:14 2:27:89
Paul Mudde SB 42:01 1:24:67

15-12-2018 - HV, ISU World Cup
Cat. 1000 1500 5000
Hein Otterspeer SA dq
Patrick Roest N4 1:44:12 pr 6:09:82

15-12-2018 - EN, NK Sprint jun A/B
Cat. 500 500 1000 1000
Inge de Heer A1 43:09 42:80 1:24:85 pr 1:25:40
Pim Stuy B1 38:84 38:95 1:17:89 pr 1:18:03 pr
Sacha van der Weide B2 41:39 pr 41:72 1:23:68 pr 1:23:23 pr
Daphne de Ruiter A1 43:50 43:00 1:27:37 1:26:56

09-12-2018 - ELF, Elfstedenhal wedstrijd
Cat. 500 1500
Sandra van Wijngaarden MB 47:92 2:32:73
Lijnie Boele MC 46:88 dq

09-12-2018 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Zo-ochtend
Cat. 300 500 1500
Noa Bruinsma PA 34:67 54:68
Jette Zonneveld C1 34:57 pr 55:74
Sam Mayenburg C1 2:36:91 pr
Jopie von Lindern C1 2:48:09 pr

08-12-2018 - UT, Rabo Holland cup - Utrecht city bokaal
Cat. 500 500 1000 1000
Joost van Dobbenburgh N2 37:17 36:87 1:14:98 1:14:64

08-12-2018 - GR, Rabo Holland cup - Gruno bokaal / Zilveren schaats
Cat. 500 1500 3000 5000
Sandra Dekker N1 41:83 2:06:43 4:29:61 7:51:38 pr

08-12-2018 - DH, ZHK Junioren A/B/C
Cat. 500 1500 3000
Iris Mulder B1 dq dq 5:25:31 pr
Flo van der Vlist A1 dq dq 4:28:20 pr
Maxime van Stam A2 dq dq 5:15:60
Sjoerd IJzerman A1 dq dq 4:12:60
Ilse van der Linde B2 dq dq 5:03:85
Sacha van der Weide B2 dq dq
Liza van Beek B1 dq dq
Pim Stuy B1 dq dq pr
Dennis Vergeer B1 dq dq 4:50:56
Peye de Ruiter B1 dq dq 5:02:44 pr
Joost de Jong B2 dq dq
Daphne de Ruiter A1 dq dq 5:07:30
Jillian Knook C1 dq dq pr
Tim Groeneveld C2 dq pr
Kees de Ruijter C1 dq dq pr
Susanne Prins C1 dq pr dq pr
Thijs van den Heuvel C2 dq dq pr
Diede de Vries C2 dq dq

03-12-2018 - HV, Schaatscircuit.nl
Cat. 100 300 500 1500
Noa Kleijnendorst B2 12:64
Joost de Jong B2 10:69 25:57 40:13 pr
Ferd Veelenturf ME 44:83 2:14:62 pr
Frans Rietveld MG 50:28 2:36:57
Peter Spek MB 46:62
Wilfred van Stam MC 44:22 2:17:06 pr
Adrie van Buren MF 48:36 2:25:87

02-12-2018 - DH, Selectiewedstrijd NK Jun A en B
Cat. 3000
Inge de Heer A1 4:56:27

02-12-2018 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Zo-ochtend
Cat. 500 700
Bram den Outer PA 55:55 1:16:75 pr
Koen van Zwienen PC 57:25 1:21:09 pr
Stijn den Outer PC 1:01:31 1:22:38 pr
Jurre Nuyt PD 56:12 pr 1:19:09 pr
Melanie Scalf PA 57:65 pr 1:20:91 pr
Anne van Duuren PA 53:73 1:17:28 pr
Noa Bruinsma PA 53:33 pr 1:16:11 pr
Daan van Zwienen PB 49:48 1:09:31 pr
Kees de Boom PA 49:12 1:08:15 pr

01-12-2018 - EN, Dutch Masters cup 2018-2019 I
Cat. 500 1000
Sandra van Wijngaarden MB 47:91 1:36:36
Ferd Veelenturf ME 45:73 1:30:35

01-12-2018 - ELF, Selectiewedstrijd NK Sprint Jun A
Cat. 500 1000
Leon de Hoop A2 38:63 1:17:02 pr
Daphne de Ruiter A1 43:25 1:27:90
Inge de Heer A1 42:53 1:25:00 pr

01-12-2018 - GR, NK afstanden studenten
Cat. 500 1500 5000
Remco Boere N3 43:06 2:10:78 8:10:81 pr

01-12-2018 - HA, Selectiewedstrijd NK Sprint Jun B
Cat. 500 1000
Ilse van der Linde B2 45:53 1:31:40
Pim Stuy B1 39:77 1:20:25

01-12-2018 - HV, Trainingswedstrijd KNSB en Topteams
Cat. 500
Joost van Dobbenburgh N2 36:85

25-11-2018 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Zo-avond
Cat. 500 1000 1500
Carl von Lindern MC 48:46 1:37:31
Paul Mudde SB 41:76 2:10:51
Ferd Veelenturf ME 46:69 1:32:66
Maxime van Stam A2 46:47 2:30:66
Peter Spek MB 46:02 pr 1:33:63
Okke Pas N1 41:55 2:10:95
Tes van der Vlist N1 41:62 2:08:96
Amber Houdijk A1 45:82 2:26:53
Wilfred van Stam MC 45:59 1:32:03
Remco Boere N3 41:86 2:11:51

25-11-2018 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Zo-selectie
Cat. 100 300 500 1000 1500
Daphne de Ruiter A1 11:78 27:71 43:34
Flo van der Vlist A1 10:51 25:08 39:79
Sjoerd IJzerman A1 10:80 pr
Ilse van der Linde B2 45:17 2:24:89
Pim Stuy B1 39:23 pr 1:19:44 pr
Wijnand Kooiman MC 42:32 2:10:89
Jillian Knook C1 44:70 2:21:44 pr
Sacha van der Weide B2 42:74 1:26:75

25-11-2018 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Zo-ochtend
Cat. 300 300 500
Mare Bakker C1 36:89 37:84
Jette Zonneveld C1 35:10 pr 35:85 pr
Tim Groeneveld C2 40:31 44:37
Lente Rietveld C1 32:26 pr 54:13
Susanne Prins C1 31:20 50:55
Jopie von Lindern C1 34:07 pr 55:58
Tess de Jong C1 33:32 pr 53:71

24-11-2018 - HA, Kraantje Lek - Rabo Holland Cup
Cat. 500 1000 1500 3000
Sandra Dekker N1 42:30 1:23:98 2:11:40 4:35:25

23-11-2018 - , ISU World Cup
Cat. 1000 1500 5000
Hein Otterspeer SA 1:12:38
Patrick Roest N4 1:48:20 6:37:32

18-11-2018 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Zo-ochtend
Cat. 300 500
Kees de Boom PA 30:61 pr 49:49
Koen van Zwienen PC 34:41 55:64
Stijn den Outer PC 37:01 pr 59:44
Evi de Ruijter PB 34:66 57:82
Jurre Nuyt PD 35:10 pr 56:67 pr
Anne van Duuren PA 35:61 56:48
Noa Bruinsma PA 34:38 pr 54:39
Ivanka Kogelman PA 33:74 pr 55:68
Daan van Zwienen PB 30:48 49:40

18-11-2018 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Zo-selectie
Cat. 500 1000 1500
Daphne de Ruiter A1 43:58 1:28:18
Noa Kleijnendorst B2 44:67 1:34:05
Sjoerd IJzerman A1 39:67 1:19:69
Sacha van der Weide B2 43:08 2:16:97
Pim Stuy B1 39:92 2:06:00

17-11-2018 - HV, Schaatscircuit.nl
Cat. 500 1500
Sandra van Wijngaarden MB 48:78 2:34:46

17-11-2018 - DH, Abonnementhouders wedstrijd Za-avond
Cat. 500 1500
Ivan Slingerland B2 42:01 2:10:48
Ron Doets MD 46:88 2:28:12
Diede de Vries C2 45:09 2:20:30
Kayleigh Hartog B1 52:88 pr 2:43:69 pr
Sita Vermeulen B2 50:75 2:42:67 pr
Iris Mulder B1 48:16 2:35:83
Peye de Ruiter B1 42:38 2:17:76
Liza van Beek B1 50:21 2:37:98
Cyril van den Wijngaard B2 48:15 2:40:87
Thomas van Herk B2 44:44 2:24:39 pr
Joost de Jong B2 40:58 2:07:21
Tim Groeneveld C2 2:17:85
Thijs van den Heuvel C2 2:24:62 pr

17-11-2018 - AL, Rabo Holland Cup 2
Cat. 500 1000 1500 3000
Joost van Dobbenburgh N2 37:51 1:13:17
Sandra Dekker N1 43:64 2:12:27
Inge de Heer A1 2:15:47
Remco Schouten SA 6:42:29

17-11-2018 - , Braga Sprintcup Tilburg
Cat. 500 500 1000
Remco Boere N3 41:57 41:81 1:23:61 pr